Valitud ajaperioodis toimumisi ei leitud
  • R 07 maikell 19:00
    Vanemuise Kontserdimajas
    Ringreisil
  • L 08 maikell 19:00
    Viimsi Artium
    Ringreisil

7. mail kl 19 Vanemuise kontserdimajas
8. mail kl 19 Viimsi Artiumis

Kavas:
George Gershwin, „Rhapsody in Blue“ ja „Ameeriklane Pariisis“
Leonard Bernstein, süit „West Side Story“

Solist Maximilian Fagerlund (klaver, Soome)
Dirigent
Risto Joost
Rahvusteatri Vanemuine Sümfooniaorkester